Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Stalen constructie, gelast. Met 3 etagebakken. Stalen buisbeugels en etagebakken verschroefd. Etagebakken oliedicht, rand 40 mm hoog. Gepoedercoat RAL 5007. Duwbeugel horizontaal. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE rubber, naaf met kogellager. Zwenkwielen met rem, conform EN 1757-3 (veiligheidsnorm voor platformwagens). Draagvermogen bovenste en middelste laadvlak 200 kg.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 658,75 |
| Prijs excl. BTW | € 469,75 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 568,40 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET4832 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976048321 |
| OEM-code | 4832 |
| Afmetingen (mm) | 910x1171x700 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Duwbeugel, Rand, Staalplaat |
| Wielen | TPE |