Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 542,50 |
| Prijs excl. BTW | € 386,86 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 468,10 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET4830 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976048307 |
| OEM-code | 4830 |
| Afmetingen (mm) | 870x1021x500 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Duwbeugel, Rand, Staalplaat |
| Wielen | TPE |