Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 416,25 |
| Prijs excl. BTW | € 298,45 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 361,12 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET3760 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976037608 |
| OEM-code | 3760 |
| Afmetingen (mm) | 1040x985x511 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 850x500 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 298,45 | € 361,12 | |
| 2 en meer | € 296,83 | € 359,16 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |