Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 426,25 |
| Prijs excl. BTW | € 303,96 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 367,79 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET3742 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976037424 |
| OEM-code | 3742 |
| Afmetingen (mm) | 1040x1135x611 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Duwbeugel, Rand |
| Wielen | TPE |