Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 712,50 |
| Prijs excl. BTW | € 508,08 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 614,78 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2722 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976027227 |
| OEM-code | 2722 |
| Afmetingen (mm) | 1030x1136x611 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Tafelwagen |
| Uitvoering | Staalplaat, Duwbeugel |
| Wielen | TPE |