Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Platformwagen 1000 x 700 mm – draagvermogen 600 kg is een robuuste en betrouwbare transportoplossing voor intensief gebruik in magazijnen, werkplaatsen, distributiecentra en industriële omgevingen. Dankzij de stevige constructie van gelast profielstaal en stalen buizen, gecombineerd met een duurzame poedercoating in RAL 5007, bent u verzekerd van een lange levensduur en optimale bescherming tegen slijtage.
Het laadplatform is voorzien van een houten plaat met een slijtvaste toplaag in beukendecor. Dit zorgt niet alleen voor een nette uitstraling, maar ook voor extra stevigheid en grip tijdens het transport van goederen. De wagen is uitgerust met hoogwaardige TPE rubberen wielen met kogellagers, waardoor u soepel en stil kunt manoeuvreren, zelfs bij zware belasting.
Voor maximale veiligheid beschikt de platformwagen over 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen. Hierdoor heeft u optimale controle tijdens het rijden én bij stilstand. De wagen voldoet aan de Europese veiligheidsnorm EN 1757-3, wat garant staat voor veilig gebruik in professionele omgevingen.
Toepassingen:
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 268,75 |
| Prijs excl. BTW | € 192,69 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 233,15 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2592 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976025926 |
| OEM-code | 2592 |
| Afmetingen (mm) | 270x1069x709 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Product | Platformwagen |
| Uitvoering | Houten plaat, Basiswagen |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 192,69 | € 233,15 | |
| 2 en meer | € 191,65 | € 231,90 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |