Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Rolplateau KF-61 met rubber toplaag 600 x 600 mm – draagvermogen 400 kg is een extra robuuste en veilige transportoplossing voor het verplaatsen van zware en gevoelige goederen. Dankzij het grotere formaat en de antislip rubber toplaag biedt dit plateau optimale stabiliteit en grip tijdens transport.
De constructie is vervaardigd uit stevig gelast profielstaal en afgewerkt met een duurzame poedercoating in blauw (RAL 5007). Het houten platform is voorzien van een geribbelde rubberlaag, waardoor ladingen beter op hun plaats blijven en beschadigingen worden voorkomen.
Met vier soepel draaiende zwenkwielen van TPE rubber, waarvan twee met rem, is het rolplateau eenvoudig te manoeuvreren en veilig te positioneren. De kogellagers zorgen voor een stille en soepele beweging, zelfs bij maximale belasting.
Toepassingen:
Ideaal voor gebruik in magazijnen, werkplaatsen, distributiecentra en industrie voor het veilig transporteren van zware, kwetsbare of instabiele goederen.
Specificaties:
Met het rolplateau KF-61 kiest u voor maximale stabiliteit, veiligheid en duurzaamheid bij het transporteren van zware en kwetsbare goederen.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 288,75 |
| Prijs excl. BTW | € 207,03 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 250,51 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2173 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976021737 |
| OEM-code | 2173 |
| Afmetingen (mm) | 201x600x600 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 600x600 mm |
| Product | Rolplateau |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 207,03 | € 250,51 | |
| 2 en meer | € 205,91 | € 249,15 | 0.54% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |