Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 8,01 |
| Prijs excl. BTW | € 3,60 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 4,36 |
| Verpakking | Stuk |
| Actuele voorraad | 255 |
| Laatst bijgewerkt | 19-05-2026 |
| Productcode | Q1433887 |
| Merk | Posca |
| EAN-code | 4902778916452 |
| OEM-code | PC8K N |
| Kleur | Zwart |
| Product | Paintmarker |
| Schrijfbreedte | 8 mm |
| Type | PC-8K |
| Vorm | Beitel |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 3,60 | € 4,36 | |
| 2 t/m 3 | € 3,57 | € 4,32 | 0.83% |
| 4 | € 3,55 | € 4,30 | 1.39% |
| 5 t/m 6 | € 3,52 | € 4,26 | 2.22% |
| 7 t/m 12 | € 3,50 | € 4,23 | 2.78% |
| 13 t/m 32 | € 3,47 | € 4,20 | 3.61% |
| 33 en meer | € 3,45 | € 4,17 | 4.17% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |