Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 648,75 |
| Prijs excl. BTW | € 462,62 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 559,77 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET4365 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976020143 |
| OEM-code | 4365 |
| Afmetingen (mm) | 100x1765x800 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1600x800 mm |
| Product | Platenstandaard |