Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 538,75 |
| Prijs excl. BTW | € 384,18 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 464,86 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET8481-1 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976184814 |
| OEM-code | 8481-1 |
| Afmetingen (mm) | 1552x1169x609 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x600 mm |
| Product | Pakketwagen |
| Uitvoering | Draadgaas |
| Wielen | TPE |