Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Het meubelrolplateau 2351 is een compacte en praktische transportoplossing voor het eenvoudig verplaatsen van meubels, dozen, apparatuur en andere zware goederen binnen magazijnen, kantoren, werkplaatsen en tijdens verhuizingen. Dankzij het lage eigen gewicht en de streeploze rubberen wielen is dit meubelplateau ideaal voor professioneel én dagelijks gebruik op gevoelige vloeren.
Het laadvlak is vervaardigd uit stevig beuken multiplex en voorzien van een antislip rubberen bekleding. Hierdoor blijven goederen stabiel op hun plaats tijdens transport en wordt verschuiven zoveel mogelijk voorkomen.
De vier zwenkwielen van massief streeploos rubber zorgen voor een stille loop en beschermen vloeren tegen strepen en beschadigingen. Hierdoor is het meubelrolplateau uitstekend geschikt voor gebruik in kantoren, winkels, showrooms en andere ruimtes met kwetsbare vloeroppervlakken.
De soepel rollende massief rubberen wielen bieden goede grip, comfortabele rijeigenschappen en een stille werking. Dankzij de zwenkwielen manoeuvreert het plateau eenvoudig door smalle ruimtes en langs obstakels.
Kenmerken:
Specificaties:
Het meubelrolplateau 2351 combineert gebruiksgemak, vloerbescherming en stabiliteit in één praktische oplossing voor efficiënt intern transport van meubels en zware goederen.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 132,50 |
| Prijs excl. BTW | € 97,07 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 117,45 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET2351 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976023519 |
| OEM-code | 2351 |
| Afmetingen (mm) | 140x600x300 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 600x300 mm |
| Product | Meubelrolplateau |
| Wielen | Polyamide |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 97,07 | € 117,45 | |
| 2 t/m 3 | € 95,00 | € 114,95 | 2.13% |
| 4 en meer | € 94,49 | € 114,33 | 2.66% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |