Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
K6B77A HP Litho-realistic plotter paper
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 127,00 |
| Prijs excl. BTW | € 98,01 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 118,59 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | D-803025440115 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0848412015690 |
| OEM-code | K6B77A |
| Breedte (mm) | 610 mm |
| Gewicht | 269 gram |
| Type | K6B77A |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 98,01 | € 118,59 | |
| 2 en meer | € 96,82 | € 117,15 | 1.21% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |