Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Het HP Inkjetpapier Q1412A 610mm x 30,5m 120gr is een hoogwaardig grootformaat papier dat uitstekende prestaties levert voor zowel dagelijkse als professionele printtoepassingen. Dit helder witte papier zorgt voor nauwkeurige kleurweergave, scherpe details en diepe zwarttinten, waardoor uw prints altijd een verzorgde en professionele uitstraling hebben.
Met een zwaardere kwaliteit van 120 g/m² biedt dit papier extra stevigheid en een premium uitstraling. Het is ideaal voor toepassingen met lage tot gemiddelde inktdekking, zoals proefdrukken, concepten en technische tekeningen, maar ook voor presentaties en posters.
Toepassingen:
Kenmerken en specificaties:
Voordelen voor u:
Met het HP 610mm inkjetpapier 120gr rol kiest u voor kwaliteit, stevigheid en optimale prestaties bij al uw grootformaat printopdrachten.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 46,33 |
| Prijs excl. BTW | € 33,50 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 40,54 |
| Verpakking | 31 Meter 1 Rol |
| Actuele voorraad | 48 |
| Laatst bijgewerkt | 10-04-2026 |
| Productcode | Q129181 |
| Merk | HP |
| EAN-code | 0725184660269 |
| OEM-code | Q1412A |
| Afmetingen (mm) | 610mmx30.5m |
| Breedte (mm) | 610 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Keurmerk | FSC |
| Materiaal | Coated |
| Printer type | Inkjet |
| Type | Q1412a |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 33,50 | € 40,54 | |
| 2 t/m 3 | € 33,26 | € 40,24 | 0.72% |
| 4 en meer | € 33,02 | € 39,95 | 1.43% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |