Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Greeproller 1164 RAL 7016 – moderne transportwagen met houten platformen
De greeproller 1164 in antracietgrijs RAL 7016 is een stijlvolle en robuuste transportwagen voor efficiënt intern transport in kantoren, magazijnen, werkplaatsen en logistieke omgevingen. Dankzij het moderne design, de stevige staalconstructie en het draagvermogen van 250 kg is deze greeproller ideaal voor professioneel dagelijks gebruik.
De wagen is vervaardigd uit gelaste stalen buis en afgewerkt met een duurzame poedercoating in antracietgrijs RAL 7016. De twee platformen zijn voorzien van houten platen met een slijtvaste middengrijze toplaag, die netjes verzonken in het frame liggen voor extra stabiliteit en een strakke uitstraling.
De aanschroefbare greep zorgt voor comfortabel manoeuvreren. Het bovenste platform heeft een draagvermogen van 100 kg, terwijl de totale draagcapaciteit van de wagen 250 kg bedraagt.
De greeproller is uitgerust met 2 zwenkwielen en 2 bokwielen met TPE rubber banden en kogellagers. Hierdoor rijdt de wagen soepel, stil en vloerbeschermend over verschillende ondergronden. De zwenkwielen zijn voorzien van remmen voor extra veiligheid tijdens gebruik.
Voordelen van de greeproller 1164 RAL 7016
Toepassingen
Deze greeproller is ideaal voor het transporteren van dozen, materialen, gereedschappen, archieven en magazijngoederen in kantoren, magazijnen, werkplaatsen en logistieke omgevingen.
Kenmerken en specificaties
Met de greeproller 1164 RAL 7016 kiest u voor een duurzame, moderne en professionele transportwagen voor dagelijks intern transport.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 367,50 |
| Prijs excl. BTW | € 263,50 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 318,84 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET1164-7016 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976611648 |
| OEM-code | 1164-7016 |
| Afmetingen (mm) | 875x860x450 mm |
| Capaciteit | 2 etages |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Kleur | Antraciet |
| Laadvlak | 600x450 mm |
| Product | Greeproller |
| Uitvoering | Houten plaat |
| Wielen | TPE |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 2 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 1 | € 263,50 | € 318,84 | |
| 2 en meer | € 262,06 | € 317,09 | 0.55% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |