Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Etagewagen 3-laags 1000 x 700 mm is een veelzijdige en robuuste transportwagen die speciaal is ontworpen voor efficiënt orderpicken en intern transport. Dankzij de combinatie van meerdere verstelbare etages en een stevig stalen frame kunt u eenvoudig verschillende goederen tegelijk vervoeren.
De constructie bestaat uit stalen buis en gelast profielstaal met een duurzame poedercoating in RAL 5007. De wagen is uitgevoerd met één vaste en twee verstelbare etages van houten platen met een slijtvaste toplaag in beukendecor. De etages zijn variabel instelbaar per 100 mm, waardoor u de indeling flexibel kunt aanpassen aan uw lading.
De open kopwanden zorgen voor snelle en eenvoudige toegang tot alle niveaus. De hoogwaardige TPE rubberen wielen met kogellagers garanderen een stille en soepele verplaatsing. Met 2 zwenkwielen met rem en 2 bokwielen, inclusief TOTALSTOP en FIXSTOP remsysteem, heeft u optimale controle en veiligheid.
Toepassingen:
Specificaties:
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 588,75 |
| Prijs excl. BTW | € 419,84 |
| Prijs incl. 21% BTW | € 508,01 |
| Verpakking | Stuk |
| Productcode | BFET8102 |
| Merk | Fetra |
| EAN-code | 4017976181028 |
| OEM-code | 8102 |
| Afmetingen (mm) | 1169x709x1152 mm |
| Capaciteit | 3 etages |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Kleur | Blauw |
| Laadvlak | 1000x700 mm |
| Materiaal | Rubber, Staal, Hout |
| Product | Etagewagen |
| Wielen | TPE |