Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Bruynzeel Teens kneedgum – assorti kleuren – blister met 3 stuks
De Bruynzeel Teens kneedgumset bevat drie kleurrijke, flexibel kneedbare gummen voor het nauwkeurig verwijderen van grafietpotlood. Door het zachte materiaal kunt u iedere gum eenvoudig kneden, vormen en aanpassen aan het oppervlak dat u wilt corrigeren.
De blister bevat 3 willekeurige kleuren uit 6 beschikbare kleuren. Hierdoor is iedere verpakking een verrassende assorti combina
Kneedgum voor het corrigeren en lichter maken van kunstzinnige werken met houtskool en pastel. Uiterst absorberend, licht kneedbaar. Ook voor het reinigen van folies en volledige tekeningen. Kleur assorti (turkoois, roze en blauw). Verpakt per stuk in plastic doosje. Display 18 stuks. Latex vrij.
KOH-I-NOOR 6423 Extra Soft kneedgum grijs – 47 x 36 x 10 mm
De KOH-I-NOOR 6423 Extra Soft kneedgum is een zeer zachte, flexibel vormbare kunstenaarsgum voor het corrigeren en lichter maken van tekeningen met grafiet en houtskool. In tegenstelling tot een traditionele blokgum hoeft u niet hard over het papier te wrijven: de kneedgum kan grafiet- en houtskooldeeltjes gericht opnemen en is daardoor bijzonder geschikt voor nauwkeurig teken- en schet
Maped Croc Croc kneedgum blauw – vormbare gum met afsluitbare beschermbox
De Maped Croc Croc kneedgum is een zachte, volledig vormbare gum waarmee u zeer gericht potlood-, grafiet-, houtskool- en pastelwerk kunt corrigeren. De blauwe kneedgum kan telkens opnieuw worden gekneed, uitgerekt en in kleinere stukjes worden verdeeld. Daardoor bepaalt u zelf de vorm en grootte van het gumoppervlak en kunt u zowel kleine details als grotere vlakken nau
STAEDTLER kneedgum grijs – zachte en vormbare gum voor grafiet, houtskool en pastelkrijt
De STAEDTLER kneedgum grijs is een professionele, bijzonder zachte gum voor nauwkeurig corrigeren, oplichten en reinigen bij teken- en kunstwerk. Dankzij de sterk kneedbare structuur kunt u de gum eenvoudig in de gewenste vorm brengen. Hierdoor is hij uitstekend geschikt voor zowel kleine details als grotere oppervlakken bij het werken met grafiet, houtsko
De Bruynzeel Kneedgum 9434D22 is een onmisbaar hulpmiddel voor kunstenaars, tekenaars en creatieve professionals. Deze hoogwaardige kneedgum is ideaal voor het corrigeren en verwijderen van grafiet-, houtskool- en pasteltekeningen. De gum is flexibel en kneedbaar, wat betekent dat je hem eenvoudig in de gewenste vorm kunt brengen voor precieze correcties of om lichteffecten te creëren.
Met een doos van 22 stuks ben je altijd goed voorzien, zow
Kunststof gum, PVC-vrij. Kwaliteits gum voor schoon en vetvrij gummen. Latex vrij.
De kwaliteit van de gum en het gebruik van de juiste gum zijn cruciaal voor optimale gumresultaten. De gumpen Precision gumt precies en nauwkeurig en verwijdert potlood- en kleurpotloodlijnen vrijwel zonder resten. Voorzien van drukmechanisme en metalen punt. Ideaal voor professionele en hobbykunstenaars, architecten, ontwerpers, tekenaars etc. Koker met 4 navulgummen voor de Precision gumpen. De gum is PVC-vrij.
Derwent navulling voor elektrische gum – 30 witte reservegummetjes voor nauwkeurig wissen
Met de Derwent navulling voor de elektrische gum heeft u altijd voldoende reservegummetjes bij de hand voor nauwkeurig teken- en correctiewerk. De verpakking bevat 30 witte vervangende gummetjes die speciaal zijn ontwikkeld voor gebruik met de Derwent gum op batterijen. Ideaal voor kunstenaars, tekenaars, studenten en hobbyisten die kleine oppervlakken geco
Premium kwaliteit gum met kunststof houder. De gum verwijdert het grafiet op papier zonder scheuren of vlekken. Doordat de gum vervaardigd is uit thermoplastisch rubber is deze PVC/latex-vrij en daarom milieuvriendelijk.
Pentel Z2-1 reservegum voor vulpotlood – wit – koker met 4 stuks
Met de Pentel Z2-1 reservegummen vervangt u eenvoudig de gum in diverse Pentel-vulpotloden en stifthouders. De compacte witte gummen zijn speciaal bedoeld voor het corrigeren van grafietpotlood en worden geleverd in een handige koker met 4 stuks.
Iedere reservegum meet circa 4,25 x 4,25 x 13,8 mm. Dankzij deze nauwkeurig afgestemde afmetingen passen de gummen in een groot aantal P
Pentel ZER-2 reservegum voor Clic Eraser – wit – verpakking met 2 stuks
Met de Pentel ZER-2 reservegummen geeft u uw navulbare Pentel Clic Eraser-gumpotlood eenvoudig een nieuwe gum. De verpakking bevat 2 witte gumstaven die speciaal zijn ontwikkeld voor het nauwkeurig en schoon verwijderen van grafietpotlood.
De ZER-2 is onder andere geschikt als navulling voor de Pentel ZE11T Clic Eraser. Pentel vermeldt de ZER-2 daarnaast voor verschillende
Navulling voor elektrisch gom (50 stuks). Past in 70523 en 70524. De gum is 25mm lang en heeft een diameter van 5mm.
De GRIP Eraser Cap - bevestigd aan de achterzijde om het potlood te verlengen of op de voorkant als een potlood punt beschermer, het is altijd bij de hand. Het heeft dezelfde kwaliteit als alle andere Faber-Castell gummen en is natuurlijk PVC vrij. 2 stuks, kleur grijs / blauw of grijs / rood. Display 24 stuks. Latex vrij.
Gumpotlood Perfection met rode, zachte vulling. Voor grafiet-/kleurpotloden en voor kopieën. Om nauwkeurig mee te wissen. Kleine helper met een grote werking. Latex vrij.