Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,49 |
| Prijs excl. BTW | € 0,37 |
| Prijs incl. 21% BTW per 100 | € 44,77 |
| Verpakking | Rol |
| Minimale bestelafname | 100 |
| Productcode | KTC-K-6023 |
| Merk | Kangaro |
| EAN-code | 8712127042956 |
| OEM-code | 6023 |
| Afmetingen (mm) | 57x40x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 200 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 100 | € 0,37 per stuk | € 0,45 per stuk | |
| 200 en meer | € 0,36 per stuk | € 0,44 per stuk | 2.70% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |