Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 3,53 |
| Prijs excl. BTW | € 2,63 |
| Prijs incl. 21% BTW per 6 | € 19,09 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 6 |
| Actuele voorraad | 19 |
| Laatst bijgewerkt | 21-04-2026 |
| Productcode | SP-UB200V |
| Merk | Uni-Ball |
| EAN-code | 4902778742983 |
| OEM-code | UB200V |
| Houder kleur | Grijs |
| Kleur | Groen |
| Schrijfbreedte | 0.6 mm |
| Type | Vision Elite |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 12 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 6 | € 2,63 per stuk | € 3,18 per stuk | |
| 12 | € 2,58 per stuk | € 3,12 per stuk | 1.90% |
| 18 t/m 42 | € 2,56 per stuk | € 3,10 per stuk | 2.66% |
| 48 en meer | € 2,54 per stuk | € 3,07 per stuk | 3.42% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |