Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,87 |
| Prijs excl. BTW | € 0,47 |
| Prijs incl. 21% BTW per 20 | € 11,37 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 20 |
| Actuele voorraad | 2200 |
| Laatst bijgewerkt | 04-05-2026 |
| Productcode | Q1438156 |
| Merk | Exacompta |
| EAN-code | 3130630439424 |
| OEM-code | 43942E |
| Afmetingen (mm) | 57x30x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Duurzaamheid | Gerecycled |
| Keurmerk | FSC |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Kassarol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 60 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 20 t/m 40 | € 0,47 per stuk | € 0,57 per stuk | |
| 60 en meer | € 0,46 per stuk | € 0,56 per stuk | 2.13% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |