Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 3,35 |
| Prijs excl. BTW | € 2,56 |
| Prijs incl. 21% BTW per 48 | € 148,68 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 48 |
| Productcode | EXC-43821E |
| Merk | Exacompta |
| EAN-code | 3364220438218 |
| OEM-code | 43821E |
| Afmetingen (mm) | 80x70x12 mm |
| Breedte (mm) | 80 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Kassarol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 96 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 48 | € 2,56 per stuk | € 3,10 per stuk | |
| 96 en meer | € 2,53 per stuk | € 3,06 per stuk | 1.17% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |