Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,99 |
| Prijs excl. BTW | € 0,75 |
| Prijs incl. 21% BTW per 120 | € 108,90 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 120 |
| Productcode | EXC-40642E |
| Merk | Exacompta |
| EAN-code | 3364221406421 |
| OEM-code | 40642E |
| Afmetingen (mm) | 57x30x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | Thermisch |
| Product | Kassarol |