Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Gekleurde markeringsetiketten voor diverse toepassingen! Deze ronde stickers van Avery zijn op veel manieren te gebruiken, bijvoorbeeld voor het ordenen of organiseren van documenten op kantoor of als kleurcodering voor kortingspercentages in een winkel. In het assortiment markeringspunten van Avery zijn diverse afmetingen en kleuren beschikbaar, altijd verpakt in handige handzame verpakkingen. Deze gekleurde markeringsetiketten hebben een diameter van 15 mm en worden in verschillende kleuren geleverd.
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,85 |
| Prijs excl. BTW | € 0,63 |
| Prijs incl. 21% BTW per 20 | € 15,25 |
| Verpakking | Blister |
| Minimale bestelafname | 20 |
| Productcode | KTC-AV-PSA15V |
| Merk | Avery |
| EAN-code | 5014702026355 |
| OEM-code | PSA15V |
| Aantal per vel | 24 |
| Afmetingen (mm) | 15 mm |
| Formaat | A6 |
| Keurmerk | FSC |
| Kleur | Groen |
| Lijmsoort | Permanent |
| Materiaal | Papier |
| Type | PSA15V |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 40 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 20 | € 0,63 per stuk | € 0,76 per stuk | |
| 40 t/m 60 | € 0,61 per stuk | € 0,74 per stuk | 3.17% |
| 80 en meer | € 0,60 per stuk | € 0,73 per stuk | 4.76% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |