Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 0,59 |
| Prijs excl. BTW | € 0,45 |
| Prijs incl. 21% BTW per 50 | € 27,22 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 50 |
| Actuele voorraad | 101 |
| Laatst bijgewerkt | 05-02-2026 |
| Productcode | D-804155990150 |
| Merk | DiscountOffice |
| EAN-code | 4017279921048 |
| OEM-code | N8041550150 |
| Afmetingen (mm) | 57x30x12 mm |
| Breedte (mm) | 57 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Kleur | Wit |
| Papiersoort | BPA-vrij, Thermisch |
| Product | Thermorol |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 150 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 50 t/m 100 | € 0,45 per stuk | € 0,54 per stuk | |
| 150 en meer | € 0,44 per stuk | € 0,53 per stuk | 2.22% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |