Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 5,34 |
| Prijs excl. BTW | € 2,72 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 16,46 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Actuele voorraad | 28 |
| Laatst bijgewerkt | 30-04-2026 |
| Productcode | SP-3850A |
| Merk | Avery Zweckform |
| EAN-code | 4004182038505 |
| OEM-code | 3850A |
| Afmetingen (mm) | 10 mm |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Papier |
| Product | Marking dots |
| Vorm | Rond |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 2,72 per stuk | € 3,29 per stuk | |
| 10 t/m 15 | € 2,68 per stuk | € 3,24 per stuk | 1.47% |
| 20 t/m 40 | € 2,65 per stuk | € 3,21 per stuk | 2.57% |
| 45 en meer | € 2,63 per stuk | € 3,18 per stuk | 3.31% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |