Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
De enkele Grip puntenslijper is te gebruiken voor alle standaard grafiet en kleurpotloden. Het heeft een automatische vergrendeling van het pengat om te voorkomen dat afval eruit valt. De puntenslijpers worden geleverd in de 3 kleuren rood, blauw en zwart. display 24 stuks.
De populaire driehoekige vorm met de Grip-punten is welbekend en heeft een uitstekende ergonomie. De puntenslijpers overtuigen niet alleen met hun kleur, maar trekken ook de aandacht in de schooltassen van kinderen en op de bureaus van de groteren. Het automatisch sluitmechanisme voorkomt dat schaafsel eruit valt. De puntenslijper is geschikt voor alle gangbare potloden: standaard en jumbo. Voorzien van veiligheidsschroef. Inhoud display 24 tren
Ergonomische 2-gaats puntenslijper met opvangbakje. Schone en eenvoudige werking. Voor kleur- en grafiet potloden. Geschikt voor alle populaire potloodvormen: standaard en jumbo. Met veiligheidsschroef. Dino motief.
Ergonomische 2-gaats puntenslijper met opvangbakje. Schone en eenvoudige werking. Voor kleur- en grafiet potloden. Geschikt voor alle populaire potloodvormen: standaard en jumbo. Met veiligheidsschroef. Unicorn motief.
Enkele puntenslijper speciaal voor de Grippy kleurpotloden. Je hoort een klik wanneer het Grippy potlood wordt geplaatst. Met opvangboekje, snijbeveiliging en veiligheidsschroef, zodat kinderen er ook mee kunnen werken. Puntenslijper zorgt voor zacht & gemakkelijk slijpen. Alle kunststof onderdelen zijn gemaakt van 99% gerecycled plastic. Slijper is vervangbaar (FC-181780). Kleur blauw.
Speciale Grippy puntenslijper waarmee jonge kinderen zelf hun Grippy kleurpotloden in topvorm kunnen houden: een klik geeft aan dat het potlood correct is geplaatst en ze kunnen gaan slijpen. Extraatje: de kleine puntenslijper in de puntenslijperbox is verwisselbaar (FC-181780) en kan dus afzonderlijk of als inzetstuk in de puntenslijperbox worden gebruikt. De puntenslijper heeft een kindveilige snijbeveiliging en de afgeronde punt van de potlood
Puntenslijper sleeve mini Flow Edition is een hoogwaardige puntenslijper voor eenvoudig en schoon slijpen met opvangbakje en veiligheidsschroef. Geschikt voor alle standaard maten grafiet- en kleurpotloden. Display met 12 stuks in de kleuren Blushing Sky, Buzzing Blue, Punchy Melon.
Puntenslijper van kunststof voor kleur- en grafiet potloden. Met opvangbak. Voor alle standaard maten en Jumbo potloden. Kleur blauw/rood assorti. Display 10 stuks.
Ergonomische kwaliteits puntenslijper met opvangbakje en gum aan de onderkant. Voor kleur en grafiet potloden. Schone en eenvoudige werking. Geschikt voor alle standaard maten en Jumbo potloden. Met veiligheidsschroef. Kleur blauw, roze/oranje en groen/turkoois. Display 12 stuks. Latex vrij.
M+R Quatro Swing Duo For Lefties. Linkshandige puntenslijper van kunststof met afsluitbaar, extra groot, transparant, vierkant opvangbakje. Met metalen slijper. Zij zijn ideaal voor gebruikers op school, training en hobby / vrije tijd. Deze slijper heeft 1 slijpgat, een smalle, taps toelopende slijphoek, ideaal voor potloden met harde stiften, met een diameter van max. 8,2mm. Display 10 stuks in rood-wit, geel-wit, groen en rookgrijs-wit. Mesjes
M+R Eterity. Duurzame dubbele puntenslijper met recyclebaar glazen potje. De deksel met schroefdop is van blik en voorzien van een lijmvrij geschroefde magnesium puntenslijper met verwisselbare mesjes. De puntenslijper is geschikt voor verschillende grafiet- en kleurpotloden van 8,2mm (eengaats) en 11,2mm (dubbelgaats). Kwaliteit en duurzame materialen worden hier perfect met elkaar gecombineerd. Display 6 stuks. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnu
Puntenslijper van kunststof met afsluitbaar slijpselopvangbakje, tonmodel. Voorzien van een kunststof of een metalen puntenslijper. Leverbaar in assorti kleuren. Enkel. 12 stuks in display.
De M+R Top-Duo is een klassieke, betrouwbare dubbele puntenslijper voor dagelijks gebruik. Dankzij het compacte ronde design en het stevige reservoir blijven slijpsel en stof netjes opgevangen. Twee gaten: Geschikt voor standaard potloden (ø 8,2 mm) en dikke kleurpotloden (ø 11,2 mm). Kwaliteit: Voorzien van hoogwaardige, scherpe messen van Möbius + Ruppert voor een perfecte punt zonder breken. Schoon: De handige dop sluit de openingen af, zodat
Plastic puntenslijper Top Duo met geschroefd M+R kwaliteitsmes. Plastic puntenslijpers zijn ideaal voor gebruikers op school, training en hobby / vrije tijd en dienen als goedkoper alternatief voor de metalen puntenslijpers in de gebruikelijke M + R kwaliteit. Deze slijper in geïntregeerd in een handig kunststof bakje wat afgesloten kan worden waardoor je de slijpresten kan opvangen. Deze slijper heeft 2 slijpgaten, één heeft een smalle, taps toe
M+R Eliptic Uno puntenslijper van transparant kunststof met afsluitbaar deksel, extra groot slijpselopvangbakje. Met een metalen slijper voor potloden en kleurpotloden. Kleur assorti, geel, roze, groen, oranje en blauw. 10 stuks in display. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnummer: MR-01000050.
M+R Ergo Swing ergonomisch gevormde puntenslijper met veiligheidssluiting voor grafiet- en kleurpotloden. De slijper is voorzien van metalen mesjes. De slijper is voorzien van een druksluiting om de afvalbakje los te maken. Assorti verpakt. Kleuren, geel, groen, oranje en paars. 10 stuks in display. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnummer: MR-01000050.
M+R Trio Swing Duo puntenslijper van kunststof afsluitbaar, met transparant gekleurd opvangbakje. Met dubbel metalen mesjes voor grafiet- en kleurpotloden. Assorti kleuren, groen, oranje, geel en paars. Display 20 stuks. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnummer: MR-01000050.
De DUX retro puntenslijper in groene uitvoering is voorzien van twee slijpgaten en een geïntegreerde opvangbak voor het netjes opvangen van slijpsel. De puntenslijper combineert een klassiek retro ontwerp met praktisch gebruiksgemak. Geleverd in een doos met 10 stuks.
De DUX retro puntenslijper combineert een klassiek ontwerp met praktisch gebruiksgemak. Deze handbediende puntenslijper is voorzien van twee slijpgaten voor verschillende potlooddiktes en een geïntegreerde opvangbak voor het netjes verzamelen van slijpsel. De zwarte uitvoering geeft de puntenslijper een tijdloze uitstraling. Verpakt per doos van 10 stuks.
M+R Little Quatro Swing De Perfecte Punt in een Handomdraai. Houd je potloden in topconditie met de klassieke precisie van Möbius + Ruppert. Deze robuuste dubbele puntenslijper combineert Duitse degelijkheid met optimaal gebruiksgemak. Dubbele Kracht: Geschikt voor zowel standaard potloden (Ø 8,2 mm) als dikke kleurpotloden (Ø 11,2 mm). Hoogwaardig Metaal: De interne slijper is gemaakt van duurzaam magnesium voor een kaarsrechte, scherpe punt zon
M+R Eternity. Duurzame puntenslijper met recyclebaar glazen potje. De deksel met schroefdop is van blik en voorzien van een lijmvrij geschroefde magnesium puntenslijper met verwisselbare mesjes. De puntenslijper is geschikt voor verschillende grafiet- en kleurpotloden van 8,2mm (enkelgaats) en 11,2mm (dubbelgaats). Kwaliteit en duurzame materialen worden hier perfect met elkaar gecombineerd. Doosje 6 stuks. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnummer:
De Möbius + Ruppert Elliptic Swing Duo XL puntenslijper is de ideale partner voor elke tekenaar die gaat voor gemak en kwaliteit. Geschikt voor zowel standaard potloden (7,8 mm) als dikke jumbo- of pastelpotloden (11 mm). Dankzij de handige 'swing' sluiting blijft het slijpsel netjes in het reservoir en je etui schoon. Minder vaak legen dankzij het royale opvangbakje. Voorzien van vlijmscherpe, vervangbare mesjes van gehard staal voor een perfect
De Möbius + Ruppert Elliptic Swing Duo XL soft-touch Black Line puntenslijper is de ideale partner voor elke tekenaar die gaat voor gemak en kwaliteit. Geschikt voor zowel standaard potloden (7,8 mm) als dikke jumbo- of pastelpotloden (11 mm). Dankzij de handige swing sluiting blijft het slijpsel netjes in het reservoir en je etui schoon. Minder vaak legen dankzij het royale opvangbakje. Voorzien van vlijmscherpe, vervangbare mesjes van gehard st
M+R Green Line Eliptic Swing XL puntenslijper met opvangbak. Geschikt voor potloden. Met geintegreerde metalen slijper, 2-gaats, gemaakt van bio-afbreekbaar, recycled materiaal. Assorti kleuren, geel. roze en groen.10 stuks in display. Mesjes zijn vervangbaar. Bestelnummer: MR-01000050.
De Möbius + Ruppert Elliptic Swing Duo XL soft-touch Black puntenslijper is de ideale partner voor elke tekenaar die gaat voor gemak en kwaliteit. Geschikt voor zowel standaard potloden (7,8 mm) als dikke jumbo- of pastelpotloden (11 mm). Dankzij de handige swing sluiting blijft het slijpsel netjes in het reservoir en je etui schoon. Minder vaak legen dankzij het royale opvangbakje. Voorzien van vlijmscherpe, vervangbare mesjes van gehard staal v
Q-CONNECT kantoorslijper zwart handmatige bureauslijper met opvangbak en automatische stop
Met de Q-CONNECT kantoorslijper houdt u potloden eenvoudig scherp voor nauwkeurig schrijven, tekenen en schetsen. Deze praktische bureauslijper wordt handmatig met een draaigreep bediend en is ontwikkeld voor potloden met een diameter tot circa 8 mm. Dankzij het krachtige spiraalvormige snijmechanisme slijpt u potloden snel en gelijkmatig, terwijl de a
Puntenslijper Grip mini (2,5x3,7x2,5cm) heeft de populaire driehoekige vorm met een uitstekende ergonomie. Enkele kunststof puntenslijper voor standaard kleur- en grafiet potloden. Met opvangbak en veiligheidsschroef. Deksel voorkomt dat het slijpsel eruit valt. De puntenslijper is aantrekkelijk, niet alleen door het mooie design, maar trekt ook de aandacht door de vrolijke kleuren in schooltassen voor kinderen en op de bureaus van de grotere. Do
De dubbele Grip puntenslijper is te gebruiken voor alle standaard en Jumbo graphite potloden en kleurpotloden. Het heeft een automatische vergrendeling van het pengat om te voorkomen dat afval eruit valt. De puntenslijpers worden geleverd in de 3 kleuren rood, blauw en zwart. Display 12 stuks.
De Grip mini puntenslijper Flow Edition combineert een compacte vorm met de populaire driehoekige Grip-stijl en biedt uitstekende ergonomie. Dankzij het automatische sluitmechanisme blijft het schaafsel netjes binnenin, zonder te morsen. De slijper is geschikt voor alle gangbare standaard- en Jumbo-potloden en voorzien van een veiligheidsschroef voor extra gebruiksveiligheid. De display bevat 24 stuks in de kleuren Blushing Sky, Buzzing Blue en P
Puntenslijper Twin Sleeve. Ergonomische kwaliteits puntenslijper met opvangbakje. Voor kleur en grafiet potloden. Schone en eenvoudige werking. Kleuren: blauw, roze/oranje en groen/turkoois. Geschikt voor alle standaard maten en Jumbo potloden. Met veiligheidsschroef. Display 12 stuks.