Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 175 donker sepia.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 179 middenbruin.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 283 gebrande sienna.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 182 okerbruin.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 178 nougat.
aquarelpotlood, 3,3 mm breukvaste kern, in hout gevat, hexagonale uitvoering. Volledig met water oplosbaar. Hoogwaardige pigmenten met voortreffelijke kleurkracht en lichtbestendigheid. Verkrijgbaar in 60 kleuren. Houder gelakt in grijze kleur en achterzijde gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 176 Van Dyck bruin. De Goldfaber aqua kleurpotloden bevatten een samenstelling van was met pigmenten, hulp- en vulstoffen, oppervlakte-actieve stoffe
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 180 amber.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 177 walnootbruin.
Combinatie van kleurpotlood en aquarelverf. Pigmentrijke aquarelpotloden in hout gevat met een kerndiameter van 3,8 mm. Perfect met water verschilderbaar. Hoogwaardige pigmenten met hoge lichtbestendigheid en kleurkracht. Onbegrensde mengmogelijkheden bij het aquarelleren met 120 kleuren. Zeshoekige uitvoering. Houder gelakt in de kleur van het potlood. Kleur 176 van Dyck bruin.