Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Zie winkelwagen voor totaalprijs inclusief order- en verzendkosten en BTW.
| Adviesprijs excl. BTW | € 2,85 |
| Prijs excl. BTW | € 2,20 |
| Prijs incl. 21% BTW per 5 | € 13,31 |
| Verpakking | Stuk |
| Minimale bestelafname | 5 |
| Productcode | SP-400V |
| Merk | Aurora |
| EAN-code | 5411028600106 |
| OEM-code | 400V |
| Diameter (mm) | 25 mm |
| Formaat | A5 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | PVC |
| Ringen | 2 rings |
| Uitvoering | O-mechaniek |
| Prijzen bij afname vanaf minimaal 10 eenheden* | |||
| Aantal | Prijs excl. BTW | Prijs incl. BTW | Volumekorting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 2,20 per stuk | € 2,66 per stuk | |
| 10 | € 2,16 per stuk | € 2,61 per stuk | 1.82% |
| 15 t/m 20 | € 2,14 per stuk | € 2,59 per stuk | 2.73% |
| 25 t/m 50 | € 2,13 per stuk | € 2,58 per stuk | 3.18% |
| 55 en meer | € 2,11 per stuk | € 2,55 per stuk | 4.09% |
| * De korting wordt automatisch doorberekend |