Vul een winkelwagentje (rechtsboven) en volg de aanwijzingen.
Wilt u liever eerst een account aanmaken?
Disposable droge mop van groene polyester vezels met een uitstekend reinigend vermogen. Zowel stof en haren als grover vuil worden door staticiteit van de mop vastgehouden. Door haar unieke samenstelling van gerecyclede pet-flesvezels is deze mop zeer geschikt voor wegnemen van glassplinters. Geschikt voor droge reiniging van grote oppervlakken, met zeer weinig weerstand gedurende het gebruik. De mop kan afhankelijk van de ondergrond en vervuilin
Deze zeer speciale disposable droge mop van groene polyester vezels heeft een uitstekend reinigend vermogen. Zowel stof en haren als grover vuil worden door staticiteit van de mop vastgehouden. Door haar unieke samenstelling van gerecyclede pet- flesvezels is deze mop zeer geschikt voor wegnemen van glassplinters. Geschikt voor droge reiniging van grote oppervlakken, met zeer weinig weerstand gedurende het gebruik. De mop kan afhankelijk van de o
Microvezel vlakmop van de Allure lijn van Wecoline 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. De Allure vlakmop is 300-350 keer uitwasbaar en kan men met 150-170ml water zo'n 30-35M2 de vloer reinigen.
Microvezel vlakmop van de Allure lijn van Wecoline, 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. De Allure vlakmop is 300-350 keer uitwasbaar en kan men met 150-170ml water zo'n 30-35M2 de vloer reinigen.
Microvezel vlakmop van de Allure lijn van Wecoline, 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. De Allure vlakmop is 300-350 keer uitwasbaar en kan men met 150-170ml water zo'n 30-35M2 de vloer reinigen.
Microvezel scrubmop van de Allure lijn van Wecoline, 45 cm breed in een verpakking van 5 stuks. Maak bij gebruik de mop klamvochtig met schoon water chemie is niet vereist. Na gebruik machinaal wassen met een conventioneel wasmiddel zonder wasverzachter. Inhoud: 5 stuks
Hoogkwalitatieve mop voor het klamvochtig reinigen van waterbestendige vloeren. Geschikt voor Click'M C frame. - Aanbevolen voor gebruik op gladde vloeren. - Korte bewerkings- en droogtijd van het vloeroppervlak. - Hoog reinigend vermogen en streeploos resultaat. - Hygienisch verwijderen van de mop de mop schuift eenvoudig van het frame zonder deze te hoeven aanraken. - Geschikt voor pre-impregnatie. 1. De mop machinaal wassen voor het eerste geb
Microvezel Dust Mop voor het snel en effectief stofwissen van harde vloeren.
De Blizzard RTX R40 is een professionele vlakmop die zeer soepel over de vloer glijdt. De open franjes aan de zijkant vergemakkelijkt vuilverwijdering in hoeken en voegen. Deze mop is te gebruiken in combinatie met een dubbel mopsysteem.
De Ecolab Rasant Combitex vlakmop is een vlakmop die vervaardigd is uit een combinatie van microvezel en katoen voor een hoge absorptie. De Rasant lichtgewicht vlakmop is 40 cm breed en is bijzonder geschikt voor alle waterbestendige vloeren.
De Ecolab Rasant Combitex vlakmop heeft een uitstekend vuilopnemend vermogen danzkij de unieke combinatie van microvezel en polyester. Opgenomen stof blijft hangen in de microvezelranden terwijl vuil wordt meegenomen door de lussen onderaan de mop. De geringe weerstand op vloeren werkt minder vermoeiend.
Maak schoon als een professional met de Ecolab Rasant Mop Micro 40! Deze hoogwaardige microvezel vlakmop van 40 cm zorgt voor een moeiteloze en effectieve reiniging van vloeren. Dankzij de ingenaaide wateropslag biedt deze mop een hoge waterabsorptie, wat betekent dat je langer kunt schoonmaken zonder steeds opnieuw te bevochtigen.
Maak schoon als een professional met de Ecolab Rasant Micro Basic mop! Deze hoogwaardige microvezel vlakmop van 40 cm biedt een perfecte combinatie van reinheid, duurzaamheid en gebruiksgemak. Dankzij het volledig microvezelpluche oppervlak wordt vuil en stof moeiteloos verwijderd, terwijl de zeer gelijkmatige bevochtiging zorgt voor een streeploos resultaat.
De Ecolab Rasant Micro Scrub zorgt voor een uitstekende verwijdering van sterk aangehecht vuil en voorkomt kruisbesmetting indien een schone mop per ruimte wordt gebruikt. Met deze mop heeft u de beste oplossing in handen om hardnekkig vastzittend vuil snel en doeltreffend te verwijderen.
De Ecolab Rasant RNX5S is een professionele vlakmop die dankzij de lussen zeer soepel over de vloer glijdt. De open franjes aan de zijkant vergemakkelijkt vuilverwijdering in hoeken en kanten. De Ecolab Rasant Mop RNX5S combineert duurzaamheid en prestaties in één hoogwaardige mop. Gemaakt van gerecycled polyester en katoen, biedt deze mop uitstekende reinigingskracht en een hoge oppervlaktedekking voor moeiteloos schoonmaken.
De Ecolab Rasant RTX40 is een professionele vlakmop die dankzij de lussen zeer soepel over de vloer glijdt. De open franjes aan de zijkant vergemakkelijkt vuilverwijdering in hoeken en kanten. De Ecolab Rasant Mop RTX40 combineert duurzaamheid en prestaties in één hoogwaardige mop. Gemaakt van gerecycled polyester en katoen, biedt deze mop uitstekende reinigingskracht en een hoge oppervlaktedekking voor moeiteloos schoonmaken.
Voor een hygiënisch schone vloer kiest u de Ecolab rasanTEC Hygiene Plus Microvezel Mop. Deze krachtige afveeghoes is speciaal ontworpen voor optimale reiniging van randen en overlappende vlakken, waardoor geen enkele hoek wordt overgeslagen.
Click'M Twist Mop voor het klamvochtig reinigen van harde vloeren. - De mop wordt door magneten bevestigd aan de plaat. - Korte bewerkings- en droogtijd van het vloeroppervlak. - Hoog reinigend vermogen. - Snel en makkelijk verwisselbaar dankzij magneten. - Lus voor het verwijderen van de mop. - Efficient inzetbaar door kleurcodering.
Microvezelmop met lange pool 8 mm voor het klamvochtig reinigen van vrijwel alle harde vloeren, beschikt over 2 insteekhoezen en past op een Breakframe. - Korte bewerkingstijd van het vloeroppervlak. - Geen vuilversmering. - Makkelijk uitspoelbaar. - Speciaal bestemd voor grotere vloeroppervlakken. - Efficient inzetbaar door kleurcodering. 1. De mop machinaal wassen voor het eerste gebruik. 2. Plaats de mop op de mophouder. 3. Verwijder de mop na
Multifunctionele microvezelmop voor het klamvochtig reinigen van wand, deur en plafond. - Groot reinigend vermogen. - Schuimmateriaal in de mop voorkomt te snel indrogen. - Snel en makkelijk te wisselen dankzij klittenband velcro. - Lus voor het verwijderen van de mop. - Efficient inzetbaar door kleurcodering. - Nordic Swan Ecolabel.
Hygyen MF glass mop blauw voor velcro houder 24cm Vlakmop van fijngeweven microvezel voor het reinigen van glazen ramen deuren en meubilair. Deze mop past op alle velcro-mophouders en doodlebug houders tot maximaal 27cm.
Deze mop absorbeert dankzij de katoenen stroken meer schoonmaakvloeistof dan een puur microvezel mop. De mop is rechthoekig en past op velcro-mophouders van 24cm. De Hygyen microvezel/katoenen vlakmop wordt klamvochtig gebruikt.
Mop voor hoofdzakelijk nat gebruik met Speedwings en pockets. De combinatie van 3 soorten textiel maakt deze mop veelzijdig gebruiksvriendelijk en effectief: Excellent langvezelig katoen houdt veel vocht vast om beter vuil los te weken. De lange lussen van 100Proc microvezel reinigen tot diep in de micro-porien van de vloer en houden veel vuil vast. De gladde polyestervezels maken vettige aanslag los en maken dat de mop licht over de vloer glijdt
Goed absorberende katoenen vlakmop: volledig uit plantaardige vezels die enerzijds hernieuwbaar zijn en anderzijds biologisch afbreekbaar. Deze katoenen vlakmop kan flink nat worden gebruikt om met veel vocht de vloer te reinigen, of juist droog of licht bevochtigd om stof te wissen. De mop is rechthoekig en past zowel op vlakmophouders met klemmen en 3 pinnen als op vlakmophouders voor pocketmoppen van 40cm. Deze mop past op ons vlakmop light fr
Deze mop absorbeert dankzij de katoenen stroken meer schoonmaakvloeistof dan een puur microvezel mop. De mop is rechthoekig en past zowel op vlakmophouders met klemmen en 3 pinnen als op vlakmophouders voor pocketmoppen van 40cm. Deze mop past op ons vlakmop light frame en op: Unger vlakmophouder Smartcolor 40cm, TTS Wet system light frame 40cm, Greenspeed klapframe Triko
Speciale mop voor vochtig gebruik, gemaakt van twee verschillende soorten textiel: microvezel en polyester. De zachte grijze microvezel absorbeert meer vocht en vuil, de hardere blauwe polyestervezel maakt meer vuil los van het te reinigen oppervlak en zorgt ervoor dat de mop licht blijft om mee te werken. De combinatie van deze vezels maakt de mop geschikt voor het snel en gemakkelijk reinigen van oppervlakken met een meer dan gemiddelde vuiloph